top of page
pozadie.png
Grafika1.png
styl.png

                  Firma Styl Transfer Slovakia ako predchodca spoločnosti Styl Transfer s.r.o. vznikla v roku 1996 ako obchodné zastúpenie firiem vyrábajúcich gombíky, galantérny tovar, šijacie nite, termotlač a žehliacu techniku. Naša firma je zameraná na zásobovanie výrobných odevných firiem a veľkoobchodov s gombíkmi a drobnou prípravou. Od roku 1998 sme upravili našu ponuku výrobkov. V súčasnosti naša firma pôsobí ako výhradný zástupca výrobcov:

  •      GOMBÍKOV A KOVOVEJ GALANTÉRIE

  •    DOPLNKOV Z KOŽE, KOŽENKY A SATÉNU

Ponúkame široký sortiment polyesterových, polyamidových, kovových, kombinovaných, prírodných a štrasových gombíkov, spony, brzdičky, koncovky, olivy, ozdoby. Ďalej ponúkame v širokej farebnej škále výpustky a pásiky z koženky a saténu, rôzne zapínania z koženky aj kože a čamary, ktoré vyrábame aj na mieru podľa konkrétnych požiadaviek zákaníkov.     

Ďalej by sme mali vyzdvihnúť výrobu gombíkov , spôn a ozdôb  s laserovaným firemným logom, ktoré sme schopní vyrobiť i v menších sériách za výbornú cenu.

Od roku 2002 sme sa  zahájili proces farbenia gombíkov "TÓN V TÓNE" priamo v našej firme, aby sme čo najviac skrátili termíny dodávky. Sme schopný dodať z našej aktuálnej ponuky gombíky farbené podľa farebnice alebo dodaného materiálu do 48 hodín !!!

Od roku 2007 sme zaradili do našej ponuky RECYKLOVATEĽNÉ EKO gombíky z materiálov UREA, FORT HORN, KOROZO, PAPIER, DREVO. Tieto materiály sú vyrobené na báze prírodných surovín, ktoré sa vo voľnej prírode sami rozkladajú a neobsahujú nebezpečný polyester a už na prvý pohľad výrazne zvyšujú hodnotu výrobkov. V súčastnej dobe ponúkame najširšiu farebnú škálu týchto materiálov na Slovensku a v Čechách. 

Grafika1.png

Krížna 30

94001 NOVÉ ZÁMKY, SLOVAKIA

TEL: +421 903 762 170

  • Facebook B&W
  • Google+ B&W
bottom of page