top of page

6 krokov k dokonalosti

Strih

 
Zistíme aké sú Vaše očakávania, predstavíme Vám naše možnosti a predvedieme kolekciu. Vyberieme vhodný strih a prevedenie Vášho budúceho obleku
...jednoradový na 2 gombíky, dvojradový 
...Klasik, Slim fit, Ultra Slim,Trendy.

Design & detaily

 
Jedinečnosť Vášho obleku môžme zvýrazniť už na prvý pohľad výberom štýlového kontrastného štepovania či lakťovými plakami, ďalej výberom z množstva strihových riešení vonkajších, vnútroných vreciek,  fazón goliera, zapínania, podšíviek.
Doladíme výberom najdôležitejšch detailov ako monogramu, gombíkov a  pútavých farebných kontrastov ako sú gombíkové dierky, kontrastné výpustky, lišty a pod.

Materiál

 

vyberieme z tých najkvalitnejších vlnených materiálov s jemnosťou priadze Super 110´S až 160´S z Talianska a Anglicka. Je nám cťou, že môžeme vyberať aj materiály značky Scabal, ktorá je najprestížnejším výrobcom oblekových materiálov na svete. K najznámejším zákazníkom Scabalu  patrí Barack Obama, Pierce Brosnan, Donald Trump, Tom Cruise, David Beckham.

 

Stopercentná vlna, prípadne vlna s hodvábom alebo kašmírom, má tie správne termoregulačné vlastnosti. V lete  je nádherne  priedušná,  v zime krásne zahreje a drží teplo u tela. Žiadny pravý gentleman by sa nikdy nemal uspokojiť s polyesterovým oblekom. Polyester v obleku vytvára rovnakýv efekt ako je v skleníku. V lete sa teplo zhromažďuje medzi telom a odevom a vydržať v obleku bez prúdu potu je takmer nemožné, v zime  polyester nehreje a nosenie obleku je opäť spojené s nepohodlím.

Miery

 

Vyskúšate si na sebe zopár oblekov, odšpendlíme požadované vyštíhlenie, úpravy mier, aby sme mali možnosť vidieť Vašu reálnu predstavu o ideálnom obleku. Odmeriame, zapíšeme a po cca. 45-60 min. je objednávka hotová a pripravená na zaradenie do výroby. 
 
 

Záloha, Skúška

 
 Po úhrade 50 % zálohovej faktúry zadáme oblek
do výroby a cca. po 14-21 dňoch Vás zavoláme na skúšku, prípadne prídeme na odskúšanie my.  
Zaznačíme a vykonáme potrebné úpravy.
 Tesne pred expedíciou Vášho obleku z výroby Vám dáme vedieť a následne po úhrade zostávajúcej čiastky si môžete prísť pre hotový oblek.
 

Finále

 

oblek na mieru Je niečo, čo mužovi dáva možnosť vyzerať dokonale, dáva mu slobodu, možnosť voľby a tiež pocit exkluzivity. Pocit, že takýto originál má len on.
 

MY TENTO POCIT MILUJEME ;)  A VY?  

 

logo č+b.png

© 2015 by PRESTIGE

Tureckí  37

94001 NOVÉ ZÁMKY, SLOVAKIA

Tel: +421 903 762 170

TEL: +421 903 762 170

  • Facebook B&W
  • Google+ B&W
bottom of page