top of page
pozadie.png
Grafika1.png
styl.png

                         VYRÁBAME FUNKČNÉ A OZDOBNÉ ZAPÍNANIA, ktoré dodajú vašim sakám, kabátom, sukniam, nohaviciam, pulóvrom alebo športovému oblečeniu osobitý vzhľad a mnohokrát ako sa vraví sami osebe "predávajú" výrobok. Máme širokú ponuku vzorov z koženky a kože rôznych gramáží, hrúbok ale samozrejme sme schopný dodať ich aj v prírodnom materiáli koži s kovovými alebo inými komponentmi v bohatej farebnej škále.

VYRÁBAME AJ KOŽENKOVÉ ZAPÍNANIA A OZDOBY NA ZÁKAZKU podľa dodanej vzorky alebo obrázka. Zabezpečíme výrobu výsekov a výrezov akéhokloľvek tvaru podľa Vašich konkrétnych predstáv a potrieb od 200-300 ks podľa požadovanej veľkosti. V prípade menšieho množstva fakturujeme náklady na výrobu noža.

Inšpiráciu nájdete v našom ponukovom katalógu, pokiaľ tam nenájdete, čo hľadáte, kontaktujte nás, radi zrealizujeme Vaše predstavy.

 

  • ZAPÍNANIA ZO SKLADU

Pri objednávke ČAMARY tzv. kožuchového zapínania sa zadá buď  vybraný artikel napr. CK-04 alebo je možné zmeniť:

MATERIÁL /koženka, koža/, TVAR VÝSEKU (číslo), DĹŽKU UŠKA, DRUH a VEĽKOSŤ OLIVY / GOMBÍKA

 Pri objednávke zapínaní s kovovou sponou sa vyberie číslo artiklu z katalógu alebo zadá iná dĺžka, šírka koženkového pásca, artikel vybranej spony /s tŕňom alebo bez a farba napr. kovovej úpravy/. Šírka je limitovaná ponukou kovovým spôn a ozdôb.

- minimum obvykle 100 ks od druhu a farby

- termín je od 3 do 21 dní, v závislosti od dostupnosti potrebných olív či vvybraných kovových komponentov

Grafika1.png

Krížna 30

94001 NOVÉ ZÁMKY, SLOVAKIA

TEL: +421 903 762 170

  • Facebook B&W
  • Google+ B&W
bottom of page